Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Małujowice - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

150 840 zł838 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana Małujowice Atrakcyjna działka budowlana w spokojnej miejscowości, idealna pod dom jednorodzinny lub bliźniak. Doskonałe miejsce dla osób szukających ciszy, zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana przy lesie Grodziec

Grodziec(Małujowice + 24 km)

150 000 zł8 800 m² 17,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Grodziec, gmina Świerczów, powiat namysłowski, województwo opolskie. Działka ma powierzchnię 8800 m , czyli 88 arów, co.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Lewin Brzeski

Lewin Brzeski(Małujowice + 21 km)

4 000 000 zł28 478 m² 140,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż Grunt Przemysłowy o powierzchni 2,8478m2 w mieście Lewin Brzeski 28km od Opola Grunt znajduje się w przemysłowej części miasta. Lokalizacja nieruchomości jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Słoneczna

Marcinkowice(Małujowice + 19 km)

1 500 000 zł4 300 m² 348,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Marcinkowice gmina Oława. Nieruchomość o powierzchni 4300 m , z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Towarowa

Śródmieście,Brzeg(Małujowice + 7 km)

770 000 zł3 326 m² 231,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu prawa użytkowania wieczystego nieruchomości zabudowanej, położonej w Brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rutki(Małujowice + 22 km)

215 999 zł3 965 m² 54,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

- oferta bezpośrednia. Na sprzedaż teren składający się z dwóch przylegających do siebie działek, położonych bezpośrednio przy drodze powiatowej, po lewej stronie wjeżdżając do Rutek od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowy Świat

Nowy Świat(Małujowice + 20 km)

150 000 zł1 700 m² 88,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Nowy Świat, w gminie Lubsza. Nieruchomość ma powierzchnię 17 arów i bardzo ustawny, regularny kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Groblice

Groblice(Małujowice + 24 km)

770 000 zł2 200 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka mieszkaniowo usługowa o powierzchni 2200m2 położona w Gminie Siechnice, obręb Groblice Działka oznaczona w planie symbolem mnu mieszkaniowo-usługowa 1) przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Oławska

Rataje,Brzeg(Małujowice + 7 km)

190 000 zł878 m² 216,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż niezabudowaną działkę o powierzchni 878m2, położoną w Brzegu przy ul. Oławskiej. Przeznaczenie terenu wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Asnyka

Miłoszyce(Małujowice + 23 km)

200 420 zł911 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób! okazja Działka w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Miłoszyce ( w Gm. Jelcz- laskowice) to niewielkie, spokojne miasteczko obecnie niezwykle popularne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Topolowa

Stanowice(Małujowice + 13 km)

500 000 zł1 705 m² 293,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka usługowo/przemysłowa, 1705 m2, stanowice (gmina Oława) Na sprzedaż bardzo ustawna działka przemysłowo/usługowa nr 494/813 o powierzchni 1705 m2, zlokalizowana tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Małujowice

Małujowice,opolskie

80 000 zł2 800 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki 15 km Brzegu. Działka o powierzchni 2800 m2 położona jest w sąsiedztwie domów mieszkalnych. Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Skarbimierz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Małujowice

Małujowice,opolskie

553 000 zł5 530 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana narożna W Małujowicach, woj. opolskie, pow. brzeski, gmina Skarbimierz, położona przy drodze krajowej. Całkowita powierzchnia działki wynosi 0,5530 ha i ma kształt.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij