Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Małujowice - Oferty sprzedaży domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miła

Małujowice,opolskie

1 229 000 zł174 m² 7 048,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:795 m²

Styl, elegancja, komfort - 174,37 m dom parterowy z garażem Na sprzedaż komfortowy dom parterowy z garażem o łącznej powierzchni 174,37 m (w tym garaż 36,67 m ). Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miła

Małujowice,opolskie

1 399 000 zł165 m² 8 485,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:791 m²

Nowoczesny dom parterowy z garażem | 164,87 m | Budynek nr 3 standard pod klucz - 8 485 zł/m bez pcc/ klient nie płaci prowizji Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom parterowy z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miła

Małujowice,opolskie

1 179 000 zł212 m² 5 551,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:795 m²

Rezerwacja Silver Homes nr 2 - Nowoczesna Stodoła Premium 137,7 m powierzchni + 38 m 2 poddasze użytkowe | Garaż 36,67 m | Taras 69 m - bez pcc I prowizji! Szukasz domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miła

Małujowice,opolskie

1 179 000 zł174 m² 6 761,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:803 m²

S ilver Homes nr 1 - Nowoczesna Stodoła Premium | 137,70 m | Garaż 36,67 m 2 | Taras 69 m - bez pcc I bez prowizji! Marzysz o domu, który łączy design, jakość i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miła

Małujowice,opolskie

1 139 000 zł203 m² 5 614,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:765 m²

S ilver Homes nr 4- bez pcc i bez prowizji Dom typu stodoła 202,87 m 2 | Styl, technologia i komfort Szukasz nowoczesnego domu, który łączy architekturę z charakterem i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miła

Małujowice,opolskie

1 139 000 zł203 m² 5 614,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:791 m²

Silver Homes nr 3- bez pcc I bez prowizji! Na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 175,70 m z garażem (27,17 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miła

Małujowice,opolskie

1 179 000 zł212 m² 5 551,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:746 m²

Silver Homes nr 5 - nowoczesna stodoła 212,37 m | Styl, wygoda i technologia- bez pcc i bez prowizji Wyobraź sobie dom, w którym codzienność staje się przyjemnością. Dom, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Małujowice

Małujowice,opolskie

79 000 zł1 070 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 230 m²

Zapraszamy do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą sprzedaży domu z dużą działką w Małujowicach gm. Skarbimierz. Prezentowany dom o powierzchni 1070 m2 jest w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Małujowice

Małujowice,opolskie

90 000 zł2 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość na wsi, małujowice powiat brzeski,województwo opolskie, bez obciążeń hipotecznych , teren nie zalewowy na trasie Brzeg-Opole-Wrocław,cena do negocjacji , zapraszam

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij